Hotel Rad

Hotel

Facebook:

Galeria zdjęć:

O Hotelu:

Obiekt usytuowany jest na 8000 m2 terenu urządzonego w formie ogrodu, z dala od ulicznego zgiełku i hałasu. Hotel RAD*** to komfortowy hotel położony w spokojnej części miasta, zlokalizowany w odległości 3 km od centrum miasta.
Hotel RAD stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania pobliskich miast (Gniew, Malbork, Kwidzyn, Papowo Biskupie, Golub Dobrzyń, Radzyń Chełmiński).

Obiekt o powierzchni 2500 m2. oferuje 87 pokoi, w tym 8 apartamentów i 4 pokoje typu LUX. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, Tv-sat, telefon i bezprzewodowy Internet, z którego można korzystać również w salach konferencyjnych oraz w restauracji. Apartamenty wyposażone są w lodówki. Podstawowe wyposażenie i dobrane wnętrza pokoi zapewniają optymalne warunki zarówno do pracy jak i wypoczynku. W pokojach hotelowych obowiązuje zakaz palenia.

Hotel RAD zapewnia profesjonalną kompleksową obsługę konferencji, szkoleń , zjazdów itp.; proponuje przy tym bogatą ofertę menu.
Dla gości z dziećmi hotel może zaoferowac wanienkę, łóżeczko oraz krzesełko do karmienia w restauracji.

Ceny noclegów:

pokój 2-osobowy dla 1 osoby: 150 zł/doba , 130 zł/doba (część ekonomiczna)
pokój 2-osobowy: 190 zł/doba, 170 zł/doba (część ekonomiczna)
pokój 2-osobowy LUX: 200 zł/doba
apartament: 220 zł/doba

dostawka: 40 zł/doba
dzieci do lat 3 gratis; dzieci do lat 12 w pokojach z rodzicami – 50% zniżki
opłata za psa lub kota – 20 zł/doba
sala konferencyjna: 500 zł.

Hotel w swojej ofercie posiada również dwa pokoje 4-osobowe i jeden 6-osobowy przeznaczone dla pracowników firm w cenie 45zł/osoba/doba. W cenę wliczone jest śniadanie w formie bufetu szwedzkiego.

Lokalizacja na mapie miasta: